Ubezpieczenia na życie

Z myślą o pracownikach Twojej firmy przygotowaliśmy kompleksową ofertę grupowego ubezpieczenia na życie. Produkt ten stanowi zabezpieczenie życia i zdrowia zarówno pracowników Państwa firmy, jak również całych ich rodzin. Ochrona ta działa przez cały okres trwania ubezpieczenia, niezależnie czy pracownik przebywa w danym momencie w  pracy, w domu czy na wakacjach.

Ubezpieczenie na życie adresowane do pracowników, stanowi istotny element dodatku do wynagrodzenia, który znacząco podnosi atrakcyjność zatrudnienia. Ubezpieczenie to zwiększa lojalność pracowników oraz pomaga kreować pozytywny wizerunek firmy. Proponując pracownikom swojej firmy ubezpieczenie na życie, pokazujesz im, że są dla Ciebie ważni i dlatego pragniesz zapewnić im stabilność oraz poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy bardzo szeroki zakres ochrony, który z łatwością możemy dostosować do Państwa potrzeb.

 

Szczęśliwa rodzina

 

Ubezpieczenia medyczne - dedykowane jest dla Firm, które są zainteresowane zapewnieniem swoim pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. Dbanie o zdrowie pracowników to nie tyle dobra wola pracodawcy, co przede wszystkim realne narzędzie zmniejszenia absencji chorobowej pracowników. Dodatkowo ubezpieczenie medyczne pozwoli zaoszczędzić pracownikom czas i energię potrzebne na znalezienie godnego zaufania lekarza. Badania preferencji pracowników w zakresie otrzymywania dodatków do pensji wskazują, że ubezpieczenie zdrowotne jest bardzo pożądaną usługą  i dobrze świadczy o pracodawcy.